Ouk slaví první narozeniny!

Jsme pyšní... Oslavujeme první rok poctivé české výroby nábytku z dubového dřeva a oceli

Je to teprve rok, co jsme spustili naši malou rodinnou značku, která se zabývá ruční výrobou nábytku z dubového dřeva a oceli, a už teď cítíme, že máme co slavit! V první řadě bychom vám poděkovat za vaši podporu a zájem o naše výrobky. Z každého našeho kousku, který vám nyní zdobí domov, máme neskutečnou radost!

První rok byl pro nás plný vzrušení, výzev a mnoha nezapomenutelných okamžiků. Rok plný radosti, tvrdé práce a vášně k tomu, co děláme. Chceme s vámi sdílet několik významných okamžiků.

Prvních 365 dnů s vůní dubového dřeva

Začali jsme s jedním jediným cílem: vytvářet krásný a kvalitní nábytek, který vydrží po celý život. Naše nadšení pro krásu dubového dřeva, nás vedlo k tomu, abychom vytvořili unikátní kousky, které spojují eleganci a funkčnost.

Nové výrobky, nové obzory

Během roku jsme se nezastavili a představili jsme tři nové produkty, ze kterých jsme nadšení. Každý z nich nese náš cit k detailu, kvalitu a jedinečnost naší značky:

  1. Dubové kuchyňské prkénko Kouzli: Tohle "prkénko", či spíš krájecí deska z kantového dubového dřeva je jedinečné svými rozměry a úctyhodnou sílou. Jsme nadšení, že si našlo své stálé místo ve vašich kuchyních! Jsme pyšní na to, že se nám podařilo dotáhnout k pomyslné dokonalosti i jeho povrchovou úpravu - nechtěli jsme se spokojit s minerálním olejem z ropy, našli jsme tedy jinou a lepší cestu. Více zde.
  2. eDock Plus: Naprostá novinka pro milovníky (nejen) elektrokol a zároveň revoluce v nabíjení, na tohle jsme opravdu pyšní.
  3. eDock Mini: Minimalistické provedení eDocku, které elegantně vyřeší nabíjení elektrokol, eScooterů, a dalších pro jakýkoliv prostor.

Jsme světoví: Nový e-shop pro Evropu - www.ouk.one

Jedním z našich největších úspěchů během tohoto roku bylo spuštění našeho nového e-shopu, který nyní nabízí také anglickou verzi pro naše zákazníky v Evropě. Chceme, aby naše ručně vyráběné kousky byly dostupné pro zákazníky v celé Evropě, a toto byl pro nás důležitý krok k tomuto cíli. E-shop v anglické verzi najdete zde.

Díky vám, naši milí zákazníci

Nic by nebylo možné bez vaší podpory a vášně pro ruční výrobu a krásu přírodních materiálů. Každý z vás je pro nás důležitý a cítíme se poctěni, že můžeme dělat to, co milujeme, a přinášet krásu do vašich domovů.

Takže, na co se můžete těšit v budoucnosti? Plánujeme rozšiřovat naši kolekci z dubu a oceli o další menší i větší kousky, a chystáme opět i něco na kola. Sledujte náš e-shop a naše sociální sítě pro další novinky a aktuality.

Znovu děkujeme za váš obrovský příspěvek k našemu prvnímu úspěšnému roku. Jsme nadšení, že můžeme být součástí vašich domovů a životů.

S láskou,

Hanka a Jakub
Zakladatelé ouk.