Představujeme eDock - Novinka pro elektrokola a další e-zařízení

Nabíječková revoluce pro eBike, eScootery a eSkate: Multifunkční nástěnný držák na nabíječku

Opět je tu něco, co vzniklo na základě naší vlastní potřeby. A je to tak boží, že to chceme nabídnout i vám!

Pro eBike, eScooter, eSkate a další e-zařízení

Konec otravnému rozmotávání kabelů nabíječky, vymýšlení "kam s tím" a následná snaha to vše nacpat zpět jak to bylo. Přinášíme řešení, které změní vás pohled na nabíjení jednou pro vždy.

Promyšlený design pro každodenní užitek

Naše multifunkční nástěnné držáky na nabíječky pro elektrokola (e-koloběžky/escootery, eSkate a další) jsou stvořeny s jedním cílem: udělat z nabíjení radost. Při jejich návrhu jsme mysleli na všechny aspekty cyklistického života a z výsledku máme skutečnou radost:

  • Místo pro nabíječku s možností jednoduchého odložení kabelů: Nabíjení je maximálně uživatelsky příjemné, nabíječku lze v případě potřeby jednoduše odebrat či nainstalovat zpět. Vše je otázkou pár vteřin.
  • Odvětrávaná police na helmu či obuv: Už nemusíte váhat, kam umístit své cyklistické vybavení. Nyní máte speciální místo pro vaši helmu či obuv, a to navíc s odvětrávanou konstrukcí.
  • Multifunkční sloty na zavešení rukavic: Výřezy různých velikostí pro mnoho možností uložení rukavic, či jiné využití.
  • Prostor pro uložení brýlí: Jednoduché uskladnění více páru brýlí na jednom místě.
  • Výřezy pro jednoduché umístění nářadí, ramínka s funkčním oblečením, či čehokoliv jiného: Všechny prostory pro uložení jsme vytvořili pro multifunkční využití. Jen jen na vás, jak je využijete. Uspořádání je snadné a všechno je přehledné.
  • Kompatibilita se všemi dostupnými e-bike nabíječkami: Bez ohledu na to, jakou značku elektrokola používáte, náš nástěnný držák je kompatibilní se všemi nabíječkami na trhu, včetně Bosch, Bafang, Brose, Specialized, Shimano, Yamaha a dalších.
  • Snadná instalace a používání: Nenáročná montáž a jednoduché používání znamená, že budete mít vaši nabíječku připravenou k okamžitému použití ve chvíli, kdy se vrátíte z jízdy.
  • Vysoká pevnost a žáruvzdornost: Náš nástěnný držák je vyroben z pevné a odolné oceli, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči poškození při každodenním používání.

Jak se eDock používá?

Kompletní výbava na dosah ruky

Náš multifunkční nástěnný držák je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí mít své cyklo vybavení vždy dobře organizované a snadno dostupné. S ním se můžete soustředit na to, co milujete nejvíc – jízdu na elektrokole.

Vyrábíme ve dvou variantách

eDock Plus - kompletní řešení pro uskladnění a organizaci vašeho vybavení a řešení snadného nabíjení elektrokola / e-zařízení.

eDock Mini - kompaktnější řešení pouze pro nabíječku a usnadnění nabíjení elektrokola / e-zařízení.

Originální design z České Republiky

Navrhli jsme a vyrábíme naše nástěnné držáky 100% v České Republice, nedaleko Zlína, s důrazem na kvalitu, funkčnost a design.

Zapomeňte na chaos a neuspořádanost kolem nabíjení elektrokola. S naším multifunkčním nástěnným držákem na nabíječku se vám otevře nový svět jednoduchosti a organizace. Připravte se na bezstarostné cyklistické dobrodružství s naším inovativním řešením.

Doporučené produkty2