Elegantní konzolové a odkládací stolky

Elegantní konzolové a odkládací stolky z oceli a masivního dubového dřeva

Naše precizně zpracované kousky spojují sílu industriálního designu s přírodní krásou dřeva. Kombinace práškově lakované oceli v klasických odstínech černé a bílé s pečlivě vybranými kusy masivního dubového dřeva vytváří neodolatelný estetický dojem.

Každý stůl je výsledkem důsledného ručního zpracování, které dbá na detaily a originalitu. 

Naše konzolové a odkládací stolky nejsou pouze funkčním kusem nábytku, ale také uměleckým vyjádřením, které zvýrazní styl vašeho domova. Přineste si do interiéru nádech elegance a kvality s našimi unikátními kousky, které propojují moderní design s tradičními prvky.

Materiály nejvyšší kvality

Naše stolky spojují ocelovou sílu s masivním dubovým dřevem. Ocel je vysoce odolná a získává na šarmu díky práškovému lakovaní v nadčasové černé a bílé barvě. Dubové dřevo je zpracováno k dokonalosti a opatřeno kvalitním tvrdým voskovým olejem, což zaručuje jeho dlouhodobou krásu.

Vytvořeno s pečlivostí a oddaností v České republice

Náš závazek vůči detailům a precizní práci se odráží v každém stolku, který opouští naši dílnu. Užijte si jeho funkčnost a vizuální estetično v jednom, ať už potřebujete konzolový stolek pro zdobení vstupního prostoru, do obývacího pokoje nebo kdekoli jinde.

Udělejte si radost nejen skvělým designem, ale i tím, že podpoříte lokální řemeslnou výrobu.